تابعیت گرانادا

تابعیت گرانادا

چرا گرنادا را انتخاب کنیم؟

گرانادا دوتابعیتی را به رسمیت می شناسد، یعنی سرمایه گذاران پس از اخذ تابعیت این کشور همچنان می توانند از گذرنامه فعلی خود بهره مند شوند. برنامه تابعیت گرنادی از طریق سرمایه گذاری دارای مزایای زیر می باشد:

 

 

• بررسی و اعلام نتیجه ی سریع ظرف مدت چهار ماه.

• اعطای مجوز ورود به فرزندان زیر 30 سال یا فرزندانی با مشکلات جسمی و روانی که با متقاضی اصلی زندگی می کنند و کاملاً تحت حمایت وی هستند

. • اعطای مجوز ورود به خواهر و برادر متقاضی اصلی یا همسر که فرزندی ندارند و زیر 18 سال سن دارند.

• اعطای مجوز ورود به والدین

• عدم نیاز به حضور فیزیکی

• عدم نیاز به سفر به گرنادا در طی مراحل درخواست.

• بدون نیاز به مصاحبه، آموزش یا تجربه مدیریتی

• اجازه ی سفر بدون ویزا به بیش از 125 کشور از جمله منطقه شینگن اروپا • برنامه ویزا E-2 که بین گرنادا و ایالات متحده امضا شده، به شهروندان گرنادا اجازه می دهد تا به انجام تجارت در ایالات متحده پرداخته و انجا اقامت نمایند.

• مالیاتی بر درآمد جهانی تعلق نمی گیرد.

 

احراز صلاحیت

برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری گرنادا در سال 2013 مطابق با قانون تابعیت گرنادا از طریق سرمایه گذاری راه اندازی شد. طرح آزمایشی گرنادا به سرمایه گذاران واجد شرایط و اعضای خانواده آنها اجازه می دهد تا درخواست تابعیت نموده و از سفرهای بدون ویزا بهره مند گردند. در سالهای اخیر، گردشگری به بخش اصلی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در گرنادا تبدیل شده است.

بخش خدماتی دیگری که در حال افزایش است، صنعت مالی فراساحلی است که همراه با عملکردهای قوی در ساخت و ساز و تولید، به رشد تولید ملی نیز کمک فراوانی کرده است. دولت گرنادین به عنوان بخشی از استراتژی خود برای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی ، با تعدادی از مشاغل مرتبط با گردشگری ، کشاورزی و تولید، همکاری تنگاتنگی دارند.

دولت همچنین از طریق اجرای این برنامه امیدوار است فرصت های سرمایه گذاری جهت اشتغال پایدار ایجاد نماید. متقاضیان باید جهت احراز شرایط تابعیت علاوه بر معیارهای زیر، یکی از گزینه های سرمایه گذاری را نیز انتخاب نمایند:

• دارا بودن شخصیت برجسته

• عدم وجود سوء سابقه کیفری

• سلامتی کامل

• داشتن سرمایه ی خالص زیاد

 

گزینه های سرمایه گذاری

  1. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
  2. با تغییر سمت و سوی اقتصادی از کشاورزی به خدمات، یکی از گزینه های مناسب برای اتباع خارجی سرمایه گذاری در یک پروژه املاک و مستغلات مورد تایید می باشد.

 

Mount Cinnamon

تفرجگاه Mount Cinnamon در دامنه تپه ای سرسبز و تقریباً در دو مایلی ساحل Grand Anse واقع شده است که توسط بسیاری به عنوان یکی از زیباترین سواحل جهان شناخته شده است. این استراحتگاه با نگاه به سمت پایتخت تاریخی سنت جورجز ، مکانی روبه سوی ساحل با منظره ای بسیار زیبا، در عین حال صمیمی به شمار می رود.

Mount Cinnamon با توجه به جذب بیش از 80 درصد از کل برنامه های سرمایه گذاری ، موفق ترین برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری است. Mount Cinnamon با 22 ویلای زیبا و خصوصی در 23 زمین مستقل ، به لطف برنامه CBI در حال حاضر 250 محل اقامت جدید و همچنین امکانات لوکس جدید در حال احداث دارد. سرمایه گذاران می توانند برای مدت 10 روز از سال در این استراحتگاه اقامت کنند. متقاضیان باید حداقل 350،000 دلار آمریکا به مدت حداقل 4 سال سرمایه گذاری كنند.

این مقدار سرمایه گذاری کاهیده بدین معنی است که سرمایه گذاران ارزشمند ما ریسک کمتری را متحمل می شوند. حداقل مبلغ شامل متقاضی اصلی، همسر متقاضی اصلی و دو فرد تحت تکفل واجد شرایط می باشد. برای هر همراه تحت تکفل اضافی 25.000 دلار آمریکا به مبلغ افزوده می شود. توجه داشته باشید درصورتی که درخواست شامل والدین واجد شرایط با سن کمتر از پنجاه و پنج سال باشد، مبلغ اضافی 50،000 دلار اخذ می گردد. درصورتی که درخواست شامل یک خواهر یا برادر واجد شرایط شود، مبلغ اضافی 75،000 دلار اخذ می گردد.

فرصت تملک سهام Mount Cinnamon دعوت به شهروندی گرنادا، آغاز یک رابطه طولانی و پربار با این جزیره و فرهنگ آن و کمک به آینده آن محسوب می شود.

 

. کمک مالی به صندوق تحول ملی

متقاضیان می توانند حداقل 150،000 دلار آمریکا به صندوق تحول ملی گرنادا کمک کنند. حداقل مبلغ فقط متقاضی اصلی را شامل می شود. برای یک خانواده حداکثر چهار نفره ، این مبلغ 200.000 دلار آمریکا تعیین شده است. برای هر فرد همراه واجد شرایط اضافی 25.000 دلار کمک مالی اضافی اخذ می گردد. توجه داشته باشید درصورتی که درخواست شامل والدین واجد شرایط با سن کمتر از پنجاه و پنج سال باشد، مبلغ اضافی 50،000 دلار اخذ می گردد. درصورتی که درخواست شامل یک خواهر یا برادر واجد شرایط شود، مبلغ اضافی 75،000 دلار اخذ می گردد.

 

"گواهی های اقامت دائم"

وضعیت اقامت دائم با روند سرمایه گذاری کاملاً از قانون تابعیت حذف شده است. در نتیجه ، دولت صدور کارت های PR و گواهی ها را متوقف نموده است. به روزرسانی ها برای فرم جایگزین شناسنامه ملی متعاقبا اعلام می گردد

 

تابعیت گرنادا از طریق سرمایه گذاری

برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرنادا در آگوست 2013 با تصویب قانون تابعیت از طریق سرمایه گذاری در سال 2013 توسط گرنادا آغاز به کار کرد. sanvisibleبه طور رسمی در سال 2016 توسط دولت گرانادا مجوز لازم جهت احیای مجدد ، تقویت و راه اندازی مجدد برنامه در سطح جهانی را گرفت. دارندگان گذرنامه گرنادا در حال حاضر می توانند بدون ویزا یا از طریق "ویزا هنگام ورود" به 144 مقصد از جمله برزیل ، چین ، انگلیس و منطقه شینگن اروپا و همچنین سایر مقاصد اصلی تجاری و سبک زندگی سفر کنند. به علاوه این تنها برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری در دریای کارائیب است که یک قرارداد ویزای سرمایه گذاری E-2 با ایالات متحده آمریکا دارد. همچنین این تنها برنامه مهاجرت سرمایه گذاری در کارائیب است که به متقاضیان موفق امکان دسترسی بدون ویزا به چین را می دهد.

 

"مراحل اخذ تابعیت گرنادا"

افراد علاقه مند به اخذ تابعیت گرنادی،دو گزینه سرمایه گذاری پیش رو دارند:

• گزینه کمک به صندوق تحول ملی (NTF): حداقل کمک غیرقابل استرداد به این صندوق به مبلغ 150.000 دلار امریکا برای یک متقاضی مجرد و 200،000 دلار امریکا برای یک خانواده تا 4 نفر.

• گزینه املاک و مستغلات: حداقل 220،000 دلار آمریکا به عنوان مالک مشترک در املاک و مستغلات تایید شده برای خرید ملک از یک پروژه املاک و مستغلات دولتی

 

علاوه بر این، شرایط سرمایه گذاری زیر و سایر تعهدات باید رعایت شود:

• مطابق با گزینه املاک و مستغلات، برای متقاضی اصلی و حداکثر سه نفر از افراد تحت تکفل ، هزینه ثابت دولتی به مبلغ 50،000 دلار امریکا می باشد.

• برای هر دو گزینه NTF و گزینه های املاک و مستغلات ، برای هر فرد همراه بعد از نفر سوم، 25.000 دلار اضافی اخذ می گردد.

• حق الزحمه ی دولتی برای هر متقاضی 17 سال به بالا، 5.000 دلار امریکا می باشد.

• هزینه پردازش دولتی برای هر متقاضی زیر 16 سال 500 دلار و برای هر متقاضی 17 سال به بالا 1.500 دلار امریکا می باشد.

• هزینه های درخواست دولتی و هزینه گذرنامه برای هر متقاضی 1.750 دلار امریکا می باشد.