تابعیت آنتیگوا و باربودا

تابعیت آنتیگوا و باربودا

چرا آنتیگوا و باربودا را انتخاب کنیم؟

مساحت کل 442 کیلومتر مربع و جمعیتی بیش از 80،000 نفر، آنتیگوا و باربودا را به نهمین کشور بزرگ در کارائیب مبدل ساخته است. برنامه شهروندی اقتصادی این کشور، سهولت سفر بدون ویزا به بیش از 100 کشور را فراهم نموده است.

 

کشور آنتیگوا و باربودا دو تابعیتی را به رسمیت می شناسد، که مزیت خوبی برای گسترش تجارت و تخفیف مالیاتی به شمار می رود. سایر مزایا شامل موارد زیر می باشند:

• پردازش سریع ظرف مدت سه الی چهار ماه.

• اعطای مجوز ورود به فرزندان زیر 28 سال و والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ بالای 58 سال.

• عدم نیاز به سفر به سنت آنتیگوا و باربودا در طی مراحل درخواست.

• بدون نیاز به مصاحبه، آموزش یا تجربه مدیریتی

• اجازه ی سفر بدون ویزا به بیش از 100 کشور از جمله کشورهای عضو شینگن، انگلیس، هنگ کنگ، سنگاپور و غیره.

• عدم وجود مالیات بر درآمد جهانی

شهروندی آنتیگوا و باربودا از طریق احراز صلاحیت سرمایه گذاری

شهروندی آنتیگوا و باربودا از طریق برنامه سرمایه گذاری در سال 2012 اجرایی شد.

متقاضیان دریافت صلاحیت شهروندی بایستی علاوه بر داشتن معیارهای زیر یکی از گزینه های سرمایه گذاری را نیز انتخاب نمایند:

 

• دارا بودن شخصیت برجسته

• عدم وجود سوء سابقه کیفری

• سلامتی کامل

• داشتن سرمایه ی خالص زیاد

• اقامت با همراهان به مدت حداقل 5 روز در مدت 5 سال

 

افرادی که در فهرست کشورهای دارای محدودیت اخذ تابعیت آنتیگوا و باربودا متولد شده اند (افغانستان ، ایران ، عراق ، کره شمالی ، سومالی ، یمن ، سودان) اما قبل از سن بلوغ مهاجرت کرده و یا در کانادا ، انگلستان، ایالات متحده آمریكا ، استرالیا ، نیوزیلند ، عربستان سعودی و امارات متحده عربی برای مدت زمان بیشتر از 10 سال اقامت دائم داشته و هیچگونه ارتباط اقتصادی با كشورهای موجود در لیست را نداشته اند، می توانند واجد شرایط درخواست تابعیت باشند.

 

"گزینه های سرمایه گذاری آنتیگوا و باربودا"

دولت، تابعیت از طریق برنامه سرمایه گذاری را به عنوان یکی از سازوکارهای رشد اقتصادی، جذب تحولات، افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی به کشور، حمایت از توسعه زیرساخت ها و تأمین آینده ای پایدار معرفی نموده است. در نتیجه سرمایه گذاران می توانند یکی از گزینه های متعدد احراز صلاحیت برای برنامه را انتخاب نمایند.

  1. 1.کمک های مالی به صندوق توسعه ملی یا کمک های خیرخواهانه
  2.  
  3. افراد با سرمایه ی خالص بالا می توانند 100.000 دلار آمریکا به صندوق توسعه ملی یا یک موسسه خیریه مورد تأیید کمک مالی کنند.

. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

متقاضیان می توانند ملکی با حداقل ارزش 400.000 دلار در منطقه توسعه املاک و مستغلات تأیید شده خریداری کنند. سرمایه گذاری باید حداقل برای پنج سال دست نخورده باقی بماند. پرداخت هزینه های ثبت املاک، پردازش و مالیات بر عهده ی خریدار می باشد. یک پیشنهاد با محدودیت زمانی(LTO) تا 31 اکتبر 2020 وجود دارد.

دو (2) متقاضی از طرف های مرتبط می توانند سرمایه گذاری مشترک انجام داده و هر یک باید حداقل 200،000 دلار آمریکا سرمایه گذاری نمایند.

 

Callaloo Cay (والدورف آستوریا آنتیگوا)

Callaloo Cay یک توافق نامه مدیریتی را با مجتمع اقامتی و مجموعه هتل های Waldorf Astoria ، برند لوکس هیلتون از هتل های برجسته برای اولین استراحتگاه جدید در کارائیب با نام تجاریWaldorf Astoria Antigua امضا کرده است. 95 اتاق مهمان و 25 ویلای لوکس از جمله سوئیت های ساحلی و محل اقامت در بالای تپه، مناظری خیره کننده از خلیج و محیط آرام و سرسبز را ارائه می دهند، فضای ایده آل برای یک اقامت راحت و منحصر به فرد. این استراحتگاه انحصاری در 36 هکتار از زمین های ساحلی واقع شده و امکانات درجه یک را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

Half Moon Bay (Rosewood)

 

اولین مجتمع اقامتی و سیاحی در نوع خود در کارائیب می باشد. به عنوان یک مکان جدید و صمیمی در جزیره آنتیگوا، تعریف فوق العاده لوکس و جدیدی از مدرنیته ارائه می دهد که مفهومی متفاوت و خاص برای افراد ایجاد می نماید. این مجتمع منحصر به فرد 132 هکتاری متشکل از 10 قطعه ملک رده بالا است که با مجموعه ای از رزیدانس های Rosewood و هتل جدید 47 سوئیتی Rosewood Half Moon Bay بهم پیوند خورده اند. معماری هتل Rosewood در Half Moon Bay همکاری بین OBMI ، معماران برجسته کارائیب و Studio Piet Boon ، یک شرکت طراحی مستقر در آمستردام واقع در فضای فوق العاده لوکس کارائیب می باشد. این چشم انداز از لایه بندی حساسیت های معماری سنتی کارائیب با زیبایی شناسی مدرن و محیط زیست منطقه الهام گرفته شده است. در صورت نیاز، املاک و گزینه های سرمایه گذاری دیگری نیز موجودند.

 

  1. 3.تأسیس مشاغل جدید
  2. متقاضیان می توانند 1.5 میلیون دلار برای تأسیس مشاغل سرمایه گذاری نمایند. دو یا چند متقاضی می توانند سرمایه گذاری مشترک تجاری با سرمایه ی فردی حداقل 400.000 دلار و کل سرمایه گذاری حداقل 5 میلیون دلاری انجام دهند.

4. صندوق دانشگاه West Indies

با سرمایه گذاری 150 هزار دلار آمریکا، یک خانواده شش نفره (6 نفره) واجد شرایط درخواست تابعیت خواهند بود. مبلغ سرمایه گذاری شامل پردازش و هزینه های دولتی می باشد، با این وجود هزینه های معمول دیگری برای هر همراه اخذ می گردد. همراهان می توانند شامل کودکان زیر 30 سال و والدین بالای 58 سال باشند. علاوه بر این ، یکی از اعضای خانواده حق دریافت بورس تحصیلی 1 ساله در دانشگاه West Indies را دارد

الزامات گذرنامه ی آنتیگوا و باربودا

  • دارایی باید به مدت پنج سال دست نخورده باقی بماند.
  • - پرداخت هزینه های دولتی.
  • - متقاضیان باید تحت معاینه پزشکی قرار گیرند.
  • - متقاضیان باید تحت بررسی امنیتی قرار بگیرند.

 

×