مهاجرت از طریق خرید خانه

مهاجرت از طریق خرید خانه

مهاجرت از طریق خرید خانه:

در سال‌های اخیر روش جدیدی برای اعطای اقامت دائم به خارجی‌ها تحت عنوان اخذ اقامت از طریق خرید ملک مطرح شده است. در این روش، فرد متقاضی برای گرفتن اقامت کشور مورد نظرش می‌تواند اقدام به خرید ملک در آن کشور نماید. البته ملکی که قصد خرید آن را دارید باید دارای حداقل ارزش تعیین شده توسط دولت مربوطه را داشته باشد.

ملک بخرید اقامت دائم بگیرید!

کشورهای مختلف در سال‌های اخیر با بحران اقتصادی دست‌و‌پنجه نرم کرده‌اند و به همین جهت به دنبال راه‌های مختلفی برای بهبود اوضاع هستند. یکی از مهم‌ترین راهکارهایی که این کشورها برای بهبود اوضاع اقتصادی خود در نظر گرفته‌اند جذب سرمایه از سایر کشورها است. اما این جذب سرمایه از چه طریقی انجام می‌شود؟ جذب سرمایه خارجی از طریق اعطای اقامت دائم به شهروندان سایر کشورها در ازای خرید ملک توسط آن‌ها انجام می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک فرصت سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی هستید می‌توانید از این امکان بهره بگیرید.

در واقع از این طریق می‌توانید با یک تیر، دو نشان بزنید؛ از طرفی یک ملک خریداری کرده‌اید و از طرف دیگر اقامت دائم آن کشور را خواهید گرفت. البته این روش از اخذ اقامت دائم تنها در برخی از کشورها وجود دارد که در ادامه قصد معرفی آن‌ها را داریم.